heviteemu


Haastattelupyynnöt
Veera Hjerppe
veera.hjerppe@umusic.com / +358 50 461 9818

KEIKKAMYYNTI

Mikko Varjamo / Live Nation Finland

mikko.varjamo@livenation.fi


 

  • Instagram

kauriinmetsästäjät


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala

stella.kylaliuhala@umusic.com / +358 40 527 4598
 

  • Facebook
  • Instagram


Haastattelupyynnöt
Tuula Salminen / Universal Music
tuula.salminen@umusic.com / +358 409011266

KeikkamyyntI

Jukka Varmo / Live Nation
jukka.varmo@livenation.fi / +358 50 579 1597 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
knipi-L1006676-3-kuva-tero-ahonen_pressi
SamuHaber_ByJarnoJussila1_edited.jpg

SAMU HABER


Haastattelupyynnöt
Veera Hjerppe
veera.hjerppe@umusic.com / +358 50 461 9818

 

  • Facebook
  • Instagram
Anna Puu Nanna Simelius


Haastattelupyynnöt
Tuula Salminen / Universal Music
tuula.salminen@umusic.com / +358 409011266

Keikkamyynti JA KAUPALLISET YHTEISTYÖT:

Alina Kulo / Comusic Management

alina@comusic.fi / +358 440866499

 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

ALEX MATTSON


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala / Universal Music
stella.kylaliuhala@umusic.com/ +358 40 5274 598

Keikkamyynti

Niko Kovasin / Warner Music Live

niko.kovasin@warnermusic.com / +358 044 0887 990

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Jeremine2ByDuran%20Lewison_pressi_edited

JEREMINE


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala / Universal Music

stella.kylaliuhala@umusic.com / +358 40 5274 598

  • Instagram

HELENA ROUTA


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala / Universal Music
stella.kylaliuhala@umusic.com / +358 40 5274 598

 

  • Instagram
helena_promo_pressi3177ByMona Salminen.j
Ellis_Studio1150_mv_hires_edited_edited.

ELLIS


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala / Universal Music
stella.kylaliuhala@umusic.com / +358 40 5274 598

 

  • Instagram

Tactic l

Haastattelupyynnöt

Mari Hautamäki

mari.hautamaki@umisuc.com / +358 40 068 5701

 

  • Instagram

viivi


Haastattelupyynnöt
Veera Hjerppe / Universal Music
veera.hjerppe@umusic.com / +358 50 461 9818

Keikkamyynti

Annika Oksanen / Live Nation

annika.oksanen@livenation.fi
 

  • Facebook
  • Instagram

yläkerta


Haastattelupyynnöt
Veera Hjerppe
veera.hjerppe@umusic.com / +358 50 461 9818

 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
HKA_6262.jpg