Anna Puu Nanna Simelius


Haastattelupyynnöt
Tuula Salminen / Universal Music
tuula.salminen@umusic.com / +358 409011266


Keikkamyynti
Petri Ekman / Central Line Entertainment
petri.ekman@centralline.fi / +358 400 866413

 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
jannikaB-9034_pressiByMonaSalminen (1).j


Haastattelupyynnöt
Satu Snellman / Universal Music
satu.snellman@umusic.com / +358 40 5088190


Keikkamyynti

Olli Vartiainen / MP-viihde 
keikkaolli@gmail.com / +358 40 5088190

 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube


Haastattelupyynnöt
Tuula Salminen / Universal Music
tuula.salminen@umusic.com / +358 409011266


KeikkamyyntI

Jukka Varmo / Live Nation
jukka.varmo@livenation.fi / +358 50 579 1597 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
knipi-L1006676-3-kuva-tero-ahonen_pressi

viivi


Haastattelupyynnöt
Veera Hjerppe / Universal Music
veera.hjerppe@umusic.com / +358 50 461 9818

 

Keikkamyynti

viivikorhonen@icloud.fi
 

  • Facebook
  • Instagram

AKSEL


Haastattelupyynnöt
Ansku Elsilä / Capitol Records

ansku@capitolrecords.fi 
 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

ALEX MATTSON


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala / Universal Music
stella.kylaliuhala@umusic.com/ +358 40 5274 598

Keikkamyynti

Matti Kaunisvesi / Warner Music Live 

matti.kaunisvesi@warnermusic.com / +358 40 351 8848

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

JEREMINE


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala / Universal Music

stella.kylaliuhala@umusic.com / +358 40 5274 598

  • Instagram
Jeremine2ByDuran%20Lewison_pressi_edited

ELLIS


Haastattelupyynnöt
Stella Kylä-Liuhala / Universal Music
stella.kylaliuhala@umusic.com / +358 40 5274 598

 

  • Instagram
Ellis_Studio1150_mv_hires_edited_edited.

yläkerta


Haastattelupyynnöt
Veera Hjerppe
veera.hjerppe@umusic.com / +358 50 461 9818

 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
HKA_6262.jpg

heviteemu


Haastattelupyynnöt
Veera Hjerppe
veera.hjerppe@umusic.com / +358 50 461 9818

 

  • Instagram

©2020 by Capitol Records Finland